• Bezpieczeństwo Twojej rodziny

    Profesjonalne systemy monitoringu
  • Usługi teletechniczne

    Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm
  • 1
  • 2

Pełen profesjonalizm. Usługi Visatel na najwyższym poziomie.


Ten ładny zwrot kryje w sobie pytanie. Czym właściwie są usługi na najwyższym poziomie? Visatel tworzy własną definicję usług.

Kultura usług. Specjaliści Visatel poznają potrzeby i preferencje klienta w rozmowach. Zadają pytania, ale nie zapytają jakiego systemu potrzebujesz. Odgadną to zanim się obejrzysz. Kanały kontaktu z Visatel wybierasz Ty. Czas i formę spotkania dostosowujesz do swoich możliwości. Instalacja systemu bezgłośna jeśli tego wymagasz, a zawsze bez uszkodzeń i zanieczyszczeń. Na życzenie klienta monitorujemy pracę ekipy. Visatel oferuje podgląd online pracy ekipy w Twoim domu. To przecież Twój dom, masz prawo widzieć co się w nim dzieje.

Jakość usług. Dobranie właściwych rozwiązań do warunków pracy na obiekcie jest kluczowym zabiegiem Visatel. Jakość materiałowa urządzeń i jakość wykonania jest kolejnym składnikiem jakości Visatel. Sposób zainstalowania, rodzaj osprzętu jest tutaj nie mniej ważny. Urządzenia dobieramy pod kątem jakości rozwiązań technicznych użytych do ich budowy. Niejednokrotnie prymitywna budowa urządzenia dyskwalifikuje je w większości zastosowań. Bardzo ważnym elementem jest dla nas kultura pracy urządzeń stosowanych w naszych systemach.

Kontrola wewnętrzna i sprawdzenia powykonawcze każdorazowo naprawiają błędy i wychwytują pomyłki. Cokolwiek robimy, dbamy o szczegóły. Zauważone na obiekcie nieprawidłowości raportujemy inwestorowi. Nasze usługi są zamawiane by zadbać o obiekt i podnieść jego standard. Dlatego jeśli w jakiejś formie możemy pomóc, zrobimy to.