• Bezpieczeństwo Twojej rodziny

    Profesjonalne systemy monitoringu
  • Usługi teletechniczne

    Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm
  • 1
  • 2

Nowoczesne technologie oferują wiele możliwości.


Sterują procesami, kontrolują parametry, uruchamiają mechanizmy. Visatel obserwuje te działania i zgłębia ich funkcjonalność.
Wszystko to zaprojektowane dla ludzi przez ludzi. Stale rosnąca ilość rozwiązań i ich zaawansowanie technologiczne jest czymś niespotykanym wcześniej. Nowoczesne zaawansowane systemy zapewniające bezpieczeństwo, komfort czy automatyzację coraz częściej stają się uciążliwe w obsłudze. Visatel otrzymuje sygnały o tym i analizuje przyczyny. Dlaczego zamiast pomagać sprawiają nam kłopot? Czy naprawdę ich potrzebujemy?

Czas kłopotów dobiegł końca. Wiemy co je powoduje. Pogoń za nowinkami technicznymi przesłoniła oczy niejednemu inwestorowi. Projektanci i instalatorzy wykonali jego zlecenie. System który otrzymał jest nowoczesny, wielofunkcyjny, automatyczny. Dlaczego jednak, niekiedy zaskakuje? Ale czy został zoptymalizowany do potrzeb użytkowników? Czy jest przejrzysty, dyskretny i ułatwiający korzystanie z obiektu? Nie zawsze.

Dlatego Visatel mówi: koniec kłopotów. Czas zacząć wymagać aby technika realizowała dla nas dokładnie to czego potrzebujemy. Visatel przygotowuje systemy które wykonują funkcje jakich oczekujemy, uruchamiane intuicyjnie i wykonywane wtedy gdy tego potrzebujemy. Visatel przeanalizował wiele rozwiązań i nie dopuszcza kompromisu. Visatel daje więcej.


Visatel oferuje szerzej rozumianą jakość. Visatel to wyższa kultura technologii.